Електро монтажні роботи ремонту квартири в Києві
Проводячи електромонтажні роботи під час ремонту квартири виникає дилема - куди заховати електропроводку. Існує таке рішення, яке допоможе заощадити близько 30 відсотків.
Доцільно електричні кабелі монтують до розподільних коробок, а не тягнути від щитової окремо. Ціна також може змінюватися в залежності при монтажі в новобудові або в квартирі, в якій частково зроблений ремонт. Однак, за словами експертів, заміна проводки в побудованому будинку - рідкісне явище. Часто доводиться виконувати роботу в старих будинках, які недавно набули.
Електрична проводка може бути змонтована під підлогою, під стелею і уздовж стін. Проте, останній варіант набагато дорожче. Найдешевший спосіб монтаж кабелів під підлогою, на ущільненому грунті. Це дає велику свободу для маневру, коли кути перетину дозволяють зменшити відстань, а отже, і зменшити витрату матеріалу. Крім того, ви можете зробити монтаж кабелів під стелею. Елементарне рішення може допомогти заощадити до 30 відсотків.
У той же час, більш дорогий варіант монтажу електричних проводів в стінах не тільки коштує більше, але також є більш суладним. У разі прокладання кабелів під підлогою, повинні використовуватись пластикові гнучкі трубки, захищені дроти. У стінах також рекомендується використовувати їх. Трубки можуть бути зроблені з використанням або без дроту. Трубки з дротом переважно в тому, що дроти легше витягти. Розподіл і розрахунок метражу кабелю проводиться після визначення точок харчування - розеток, світильників. Зокрема, більш високі енергоємні побутові прилади, такі як посудомийна машина, пральна машина і плита. Важливо також знати, де коштувати телевізор, музичний центр або робочий комп'ютер, де необхідні додаткові джерела світла.
"Маючи проект будинку, знаючи, розміщення меблів і устаткування для визначення потрібного діаметру і характеристики кабелів, їх сполуки та розподільні коробки, шнури, можна досить точно розрахувати точну вартість робіт", - говорить головний енергетик компанії Perfect-remont.
Кілька порад щодо якісного монтажу електромережі при ремонті квартири в Києві. По-перше, щоб проводка була безпечна і надійна, необхідно провести укладання кабелів і розподільних коробок в місцях, передбачених проектом. Надалі при необхідності перевірити контакти майстер знатиме, де вони знаходяться. Проведені кабелі не повинні торкатися гострих кромок, таких як профілі гіпсокартонних конструкцій. Бажано використовувати кабель з подвійною ізоляцією, з маркуванням непалаючої і не димлячий НГ, НД. При монтажі на стінах, проводи повинні бути розміщені під прямим кутом, і відстані повинні бути виміряні точно горизонтально не менше 15 сантиметрів від підлоги або стелі, а по вертикалі - не більше 10 см вікон і дверей.
Проте, коли монтаж проводиться некваліфікованими майстрами, всі необхідні правила не дотримуються. З цієї причини часто починають існуючу проводку перекидати виходить дорожче, ніж прокласти нову.