Про компанію
Команда професіоналів своєї справи Perfect-Remont виконає ремонтні роботи будь-якої складності в квартирах, офісах, котеджах, магазинах, складських та інших приміщеннях. Ми індивідуально підходимо до виконання кожного замовлення і зацікавлені у високій якості виконаної роботи.

(099) 669 11 21 (063) 211 38 09 (063) 211 38 00

Чому варто вибрати Perfect-remont?

Ремонт від Perfect-remont- Це ідеальний ремонт з 100% гарантією якості від компанії з гарною репутацією. Наша компанія має великий досвід роботи - 8 років, а в нашому штаті більше 40 професіоналів, висока кваліфікація кожного з яких дозволяє виконувати свою роботу на найвищому рівні. Наша компанія добре зарекомендувала себе на ринку і кількість наших клієнтів щодня зростає. Однією з гарантій якісного ремонту можна вважати репутацію компанії-виконавця, також особливо важливу роль відіграє досвід наших Спеціалістів.

(099) 669 11 21 (063) 211 38 09 (063) 211 38 00

1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
Про компанiю - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
Компанія Perfect-Remont - це колектив енергійних професіоналів в галузі будівництва та ремонту квартир, будинків та офісних приміщень. Ми команда, яка оцінює кожного нового клієнта і проект, незалежно від обсягу роботи.
     Основні переваги співпраці з нами:
- Контроль якості
- Проектування і управління витратами
- Робота на підставі Договору та Кошторису
- Постійний зворотний зв'язок і звітність
     Ми нове покоління будівельників професіоналів. Ми розуміємо повноту сучасних стандартів якості і за допомогою новітніх технологічних рішень виконуємо всі види внутрішніх, зовнішніх та оздоблювальних робіт. Ми виконуємо повний комплекс робіт від ідеї до здачі в експлуатацію.
     У роботі ми націлені максимально використовувати свої переваги. За рахунок спрощення всього процесу виконання робіт ми досягаємо найвищої якості за найбільш реально здійсненні терміни. Після нас не доводиться переробляти.
     Ми співпрацюємо з іншими будівельними компаніями, архітекторами, дизайнерами інтер'єрів. Ми відкриті для успішних і професійних команд і окремих осіб, пропонованих до співпраці.
     Наша мета - якість, щоб задовольнити всі потреби клієнтів. Виконання робіт тільки найвищої якості при дотриманні обумовленого терміну - це результат нашої діяльності. Значний вплив на успішну діяльність Компанії Perfect-Remont має висококваліфікований колектив працівників і менеджерів з досвідом роботи в будівництві від 10ти років. Ми ретельно вибираємо субпідрядників і включаємо їх у нашу політику в області якості. Ми співпрацюємо тільки з тими, хто дотримується високих стандартів якості які ми заявляємо.

    

Ремонт квартир Киев

Компанія Perfect-remont

Розробляє дизайн в самих різних стилях
Стежить за найновішими рішеннями, розробками та ідеями
Дотримується термінів виконання робіт, зазначених в договорі
Дає гарантію на свої роботи - 12 місяців
Вираховує найточніший кошторис на всі необхідні матеріали для оздоблення
Працює виключно за євростандартами
Пропонує тільки низькі і доступні ціни без втрати якості
Має великий досвід - 8 років, а це більше 400 клієнтів, які залишилися задоволені результатом

Наші принципи

Dream

професіоналізм

Business

гарантія

Rural

відповідальність

New item

доступність цін