1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]
1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Сходи - це інструмент, необхідний для всіх видів ремонту та будівництва. Вони забезпечують більший комфорт роботи на висоті. Без неї важко уявити будь-який вид роботи в & nbsp; будинку. & nbsp; & nbsp;

& nbsp; & nbsp;

Оскільки робота на висоті - на сходах або будівельних лісах - одна з найнебезпечніших робіт, надзвичайно важливо, щоб використовувані для неї пристрої виготовлялися з особливою ретельністю на всіх рівнях - від вибору компонентів до виробничого процесу. 

Наш магазин пропонує величезну варіацію різних розмірів і форм:

▢ Сходи і драбини

▢ Вишки - тури

▢ Риштування

▢ Платформи та підставки

▢ Фасадні люльки

▢ Вертикальна опалубка

▢ Алюмінієві ящики

▢ Візки та контейнери

▢ вантажників рампи

▢ Підйомники

▢ Опори для стільниць 

Товари, обрані в нашому інтернет - магазині , можна забрати в магазині самостійно або оформити доставку кур'єром. & Nbsp; & nbsp;

Ринок сходів і будівельних лісів є для нас найбільш важливою і ключовою сферою діяльності. Ми працюємо на цьому ринку більше 10 років і завжди прагнемо бути кращими. Тільки задоволений Клієнт дає нам можливість постійно розвиватися і змушує діяти.

Вимоги клієнтів сьогодні набагато вище, ніж кілька років тому, тому кожен день ми вирішуємо нові завдання і покращуємо професійне обслуговування.

Вибір в магазині :

& nbsp; Дерев'яні сходи. Міцні , стійкі до пошкоджень. Вони повинні бути зроблені з якісного матеріалу без сучків. Стабільні, а при зовнішніх роботах гарантують постійну температуру - не нагріваються від сонця, як металеві сходи.

& nbsp; Алюмінієві сходи - одна з найпопулярніших моделей. Легкі, але дуже міцні, з великою вантажопідйомністю, навіть до 150 кг. Стійкі до корозії, їх можна використовувати на відкритому повітрі в негоду. Вони не поширюються на роботи на електроустановках.

& nbsp; Сходи зі скловолокна - легкі і дуже міцні, особливо при негативному впливі погодних умов, зазвичай рекомендуються електрикам і для роботи під напругою. Функціональні, але досить дорогі. & Nbsp;

& nbsp; Сталеві сходи - міцні , стійкі і довговічні. Вони також не дорогі, але в разі більшої кількості сходинок вимагають від господаря більшої сили для перенесення через чималої ваги. & Nbsp;

& nbsp;

Сходи також можна розділити за способом використання & nbsp;

▰ & nbsp; Драбина - стійка, надійна і зручна у використанні, з можливістю заходу на сходинку з однієї або двох сторін. Вони ідеально підходять для очищення і усунення дрібних несправностей. Зазвичай виготовляються з легкого алюмінію або дерева, пластикові моделі з овальними і надійними формами і компактним дизайном, також використовуються для побутового використання. Дво- або триступінчаті моделі, легкі і компактні (зазвичай односторонні) добре підходять для повсякденного використання. У випадку з ремонтними роботами перейдемо до більш великим: п'яти, а то і семи або дев'яти сходами.

▰ & nbsp; Приставна драбина - ідеально підходить для роботи на висоті. Багато користувачів віддають перевагу цій моделі, оскільки вона щільно прилягає до стіни і не має ефекту розгойдування.

Відповідальність при роботі

Виробники сходів дбають про безпеку користувачів своєї продукції. Це основа для використання будь-якого обладнання, навіть якщо всього дві сходинки. З міркувань безпеки варто пошукати сходи, обладнану спеціальними ланцюгами або ременями, щоб сходи не ковзала, і поручнем, щоб не впасти зі сходів. Нековзні ступені, наприклад покриті нековзним шаром ПВХ або рифлені, також гарантують надійність використання. Стабілізація під час роботи також гарантується великий безпечної верхньою сходинкою, покритої ПВХ. Не менш важливі противоскользящие ніжки і поручні. Останні зручні для перенесення більш важких вантажів, коли тіло вимагає страховки.

& nbsp;

При використанні сходів консультанти компанії  нагадують про золоте правило про трьох точках опори: тобто ступні і руки, що гарантує рівновагу і безпеку використання. Тому при виконанні різних завдань ви повинні спиратися на дві ноги і одну руку або на одну ногу і обидві руки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
Транспортні послуги - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Транспортні послуги

1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
Механізована шпаклівка і безповітряне фарбування - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Механізована шпаклівка і безповітряне фарбування