1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
РЕМОНТ КІМНАТИ. Натяжні стелі в кімнатах з високою вологістю - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
    Стелю у ванній можна покрити фарбою, проте існує ризик, що таке покриття в кімнаті з високою вологістю не буде довго служити. Можна стелю в кімнаті стандартно викласти кахлем, але сучасним вирішенням проблеми буде монтаж в цій кімнаті натяжної стелі.            
   
    Натяжна стеля має стійкість до високої вологості, для ванної кімнати це дуже актуально, також легко витримує серйозні коливання температури. Крім того, вона має велику кількість інших переваг. Така стеля легко і швидко монтується, її полотно просто знімається і замінюється. Полотно цього матеріалу практично не пропускає вологу це врятує в непередбачених ситуаціях наприклад (затопили сусіди).Натяжна стеля проста в догляді, її можна просто час від часу протирати вологою матерією. Її полотно не промокає і не вбирає пар.
   
    Величезний вибір фактури і кольору цих стель не залишать байдужими нікого і самий вибагливий клієнт знайде відповідний саме для нього варіант. Широкий вибір використовуваних фактур і кольорів при виробництві стелі допоможе втілити в життя практично будь-яку саму сміливу фантазію. Досвідчені дизайнери, граючи кольором і фактурою, допоможуть візуально змінити розміри ванної, зробити стелю більш високою, а кімнату, якщо є на те бажання, просторою.
   
    Натяжні стелі не накопичують цвіль, що дуже важливо, якщо їх монтують в приміщеннях, що мають високу вологість повітря. Такі стелі мають високий рівень екологічності, вони не шкодять здоров'ю людини. В результаті великої кількості досліджень, було встановлено, що матеріал, який використовують при виробництві цих стель, не виділяє шкідливих речовин. Перший час після установки стеля буде видавати запах, проте, через кілька днів, цей запах перестане турбувати господарів.
   
    Також натяжна стеля добра тим, що монтується вона просто і процес цей не доставляє особливих труднощів і відбувається протягом кількох годин. Тому немає нічого дивного в тому, що ці стелі широко використовують при обробці ванної кімнати або будь-яких інших, з високою вологістю приміщень.

Ремонт квартир Киев