1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
ЄВРОРЕМОНТ КВАРТИР. Що потрібно знати - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

   Як правило, в рамках євроремонту інтер'єр квартири кардинальним чином змінюється. З цієї причини настільки велика роль тут приділяється дизайн-проекту нової квартири - його повинні розробляти професіонали, якими керуватиме замовник. Тут має сенс врахувати пред'являються до приміщення вимоги, статус клієнта, його характер, стиль життя і т.п. Втім, очевидно, що не менш важливу роль відіграє бригада будівельників. Як правило, вони повинні працювати під безпосереднім керівництвом виконроба - він буде контролювати проведені роботи, аналізувати технічні аспекти використовуваних в євроремонт матеріалів і т.п.

   Якщо говорити про використовування в ході євроремонту матеріалах, то слід зауважити, що вони не обов'язково повинні бути дуже дорогими. Основне з пропонованих тут вимог - висока якість використовуваних будматеріалів, екологічність, довговічність. Ось і виходить, що хороший євроремонт квартир - справа дорога. Якщо ви хочете мінімізувати наявні витрати, то звертайтеся до дизайнерів - вони запропонують вам різні за ціною варіанти.

   Як правило, в ході євроремонту в значній мірі оновлюється інтер'єр - останнім часом фахівці намагаються уникати різких прямокутних і квадратних форм на користь круглих. Сучасний євроремонт - це ще і багаторівневі стелі, арки, колони, ніші тощо словом, менше лінійності, більше плавності.

   Як правило, фахівці пропонують в рамках євроремонту послуги перепланування приміщень. Стандартне оформлення квартири виглядає в більшості випадків примітивно, і задумки дизайнерів просто не можуть бути реалізовані, так і простір розширити не завадить. Для законного проведення перепланування в рамках євроремонта потрібно отримати ряд дозволів у державних органів - але за це береться безпосередньо та фірма, яка виконує у вашій квартирі євроремонт.

Ремонт квартир Киев