1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
РЕМОНТ КВАРТИР. Капітальний ремонт квартир - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

   Величезні витрати, велика трата часу і нервів, постійний бруд - ці та інші проблеми завжди сопровождаютремонтние роботи. Навіть невеликі косметичні заходи, пов'язані з оновленням шпалер або підлогового покриття, вимагають істотних зусиль, не кажучи про проведення масштабної перепланування або знесення стін.

   Якщо ви не впевнені у власних силах і сподіваєтеся залучити робітників з боку, будьте готові до того, що вони зажадають значні гроші за свою працю. Як правило, ця сума становить половину від вартості всього комплексу ремонтних робіт.

   У питанні підбору підрядника потрібно відштовхуватися від того, що на цьому ринку існують, як офіційні фірми, що професійно займаються ремонтом квартир під ключ, так і приватники, готові виконати аналогічні роботи, нерідко в два-три рази дешевше. Хоча, в останньому випадку, може виникнути проблема якості їх роботи.

   При бажанні, ви можете заощадити на запрошенні будівельників, якщо якісь нескладні роботи виконаєте самостійно. Сьогодні в тому ж Інтернеті існує безліч спеціалізованих сайтів, докладно пояснюють специфіку того чи іншого робочого процесу.

   І, все ж, якщо ви вирішили витратити на ремонт квартир солідні кошти, не варто займатися самодіяльністю, оскільки сучасні матеріали, інструменти та технології вимагають максимально відповідального підходу. Краще один раз заплатити, ніж потім витрачати значні гроші на переробку.

   На першому етапі ремонту вам потрібно буде скласти дизайн-проект майбутнього ремонту, в якому повинно бути відображено ваше бачення, якою ви представляєте свою квартиру в ідеалі. У цьому питанні бажано скористатися послугами професійного дизайнера або архітектора.

   Як правило, в подібному документі, що описує недорогий ремонт квартир, детально прописуються питання перепланування, місце розташування електропроводки, інженерних комунікацій, розстановка квартирної меблів і побутової техніки, предметів інтер'єру. Для кожного приміщення, будь це ванна, кухня або вітальня, потрібен свій окремий розділ плану.

   За допомогою комп'ютерного малюнка вашого житла можна швидко підібрати бажані оздоблювальні матеріали: плитку, шпалери, штукатурку, підлогове і стельове покриття. Досвідчені професіонали швидко і легко можуть розрахувати загальну кількість тієї ж плитки, підкажуть, де можна з найбільшою вигодою придбати будматеріали.

   Для простих робіт вам знадобляться такі інструменти, як шпатель, притисний валик, пензель для нанесення шпалерного клею, ємності під фарбу, лінійка, рівень. Серйозні роботи зажадають від вас придбання професійних приладів: болгарки, перфоратора, дрилі, шуруповерта і деяких інших предметів.

   Якщо дозволяє час і сили, ви можете самостійно демонтувати старі шпалери, лінолеум, розібрати натуральний паркет, шар кахельної плитки, винести сміття, що скупчилося. Напевно не викличе труднощів монтаж нових плінтусів. За ці, зовні прості роботи, зазвичай доводиться викладати досить круглу суму.

   З іншого боку, здійснюючи ремонт квартир з нуля, категорично забороняється проводити самостійні маніпуляції з газовими трубами, водопровідними стояками, електропроводкою. У разі найменшої недоробки є ризик завдати серйозної шкоди не тільки своїй квартирі, але і всьому будинку.

Ремонт квартир Киев