1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
РЕМОНТ КВАРТИР. підготовка стін - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

    Однак знаючи деякі нюанси по вирівнюванню стін, і ремонт квартир можна перетворити на захоплююче заняття, нагородою за яку, буде "новенький" вид приміщення.

    Підготовка стін до майбутнього обклеювання (фарбування), є одним з етапів, з яких складається косметичний ремонт квартир. Починається він з просочування поверхні ґрунтовкою. Грунтовка зміцнює поверхневий шар стіни, зменшує гігроскопічність і видаляє пиловий наліт. Після грунтування, необхідно дочекатися повного висихання поверхні, перед тим як приступити до наступного підготовчого етапу - усунення тріщин.

 

   Тріщини з'являються в результаті того, що стара штукатурка втратила зчеплення зі стіною і почала обсипатися. У цьому випадку, якщо такі ділянки досить великі, косметичний ремонт квартир може перетворитися в капітальний, коли доведеться видаляти весь старий шар і вирівнювати стіни за допомогою нового штукатурення. Якщо ж все не так критично, то тріщини закладаються цементним розчином, після висихання якого, відремонтовані ділянки знову покриваються ґрунтовкою.

    Подальша шпаклівка стінних поверхонь, є обов'язковою, якщо необхідний якісний ремонт квартир. Вона зменшує шорсткість і краде всі невеликі нерівності. Наносити шпаклівку слід тонкими шарами (щоб уникнути розтріскування) кілька разів, після чого затерти на сухій поверхні, абразивної сіткою, всі дрібні вади - патьоки і горбки.

    Заключне грунтування стін, проводиться після висихання та затирання шпаклівки.Після всіх підготовчих етапів, залишається лише обклеїти стіни шпалерами і отримувати радість від новизни, яку забезпечує елементарний косметичний ремонт квартир.

Ремонт квартир Киев