1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
ремонт офісів - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

    Сам по собі ремонт офісів - захід відповідальний, до якого потрібно мати серйозний підхід. Ситуація подвійно ускладнюється, коли необхідно провести ремонт, орендованих у власника приміщень.

    Багато хто скаже, що з цим краще не зв'язуватися: і витрати не окупляться, і всі рішення треба приймати тільки з дозволу орендодавця. Але ж буває, що не завжди є можливість зняти інші приміщення. Або фірма давно вже працює на орендованій площі, адреса якого у всіх клієнтів на слуху. Та й переїзд - справа витратна. А може керівника влаштовує вартість орендної плати. Так що не все так просто, і іноді потрібно здійснити ремонт офісів, які ви знімаєте в оренду.
Тут є багато підводних каменів, і потрібно знати якісь тонкощі, щоб все пройшло як по маслу, то є без можливих ускладнень у вигляді суперечок і порушень закону.

    Наведемо кілька важливих порад, які вам допоможуть:

• Перше правило, якому повинні дотримуватися керівники. Ремонт офісів і всі питання з цим пов'язані, повинні узгоджуватися з орендодавцем, інакше ви зазнаєте великі витрати, які вам ніхто не відшкодує.

• Якщо знання цивільного кодексу і законів не ваш коник, то буде краще, якщо договір оренди вам складе хороший юрист, який заздалегідь грамотно пропише врегулювання таких питань, як ремонт офісів.

• Коли ви орендуєте приміщення, оцініть їх стан і придатність для використання в якості офісів заздалегідь. Переконайтеся, що капітальний ремонт був проведений без порушень термінів. У разі, якщо він не проводився в належний час, ви можете провести його самостійно. І тоді при розірванні договору оренди, власник зобов'язаний вам відшкодувати витрати.

    До слова, при нормальних умовах ремонт офісів (поточний і капітальний) повинен проводитися кожні 5 і 20 років відповідно.Щоб заощадити свої гроші, радимо вам ознайомитися з законодавством. Наприклад, не всі ремонтні роботи повинні здійснювати ви, будучи орендарем, навіть якщо ви прийняли рішення зробити його за свій рахунок.

    Деякі види ремонту зобов'язаний провести орендодавець, а саме:

• косметичний ремонт офісних стін в разі наявності на них тріщин;

• ремонт підвальних приміщень та покрівлі

• налагодження роботи витяжки і вентиляції

    Як бачите, ремонт офісів можна провести, навіть якщо вони орендуються. Знаючи тонкощі, ви зможете зробити той ремонт, який вас влаштує, але тільки за згодою орендодавця.

Ремонт квартир Киев