Что происходит в Украине на самом деле.

Как Цивилизованный мир видит ситуацию 

Смотреть...

 

 

 

 

1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
ремонт офісів - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

    Сам по собі ремонт офісів - захід відповідальний, до якого потрібно мати серйозний підхід. Ситуація подвійно ускладнюється, коли необхідно провести ремонт, орендованих у власника приміщень.

    Багато хто скаже, що з цим краще не зв'язуватися: і витрати не окупляться, і всі рішення треба приймати тільки з дозволу орендодавця. Але ж буває, що не завжди є можливість зняти інші приміщення. Або фірма давно вже працює на орендованій площі, адреса якого у всіх клієнтів на слуху. Та й переїзд - справа витратна. А може керівника влаштовує вартість орендної плати. Так що не все так просто, і іноді потрібно здійснити ремонт офісів, які ви знімаєте в оренду.
Тут є багато підводних каменів, і потрібно знати якісь тонкощі, щоб все пройшло як по маслу, то є без можливих ускладнень у вигляді суперечок і порушень закону.

    Наведемо кілька важливих порад, які вам допоможуть:

• Перше правило, якому повинні дотримуватися керівники. Ремонт офісів і всі питання з цим пов'язані, повинні узгоджуватися з орендодавцем, інакше ви зазнаєте великі витрати, які вам ніхто не відшкодує.

• Якщо знання цивільного кодексу і законів не ваш коник, то буде краще, якщо договір оренди вам складе хороший юрист, який заздалегідь грамотно пропише врегулювання таких питань, як ремонт офісів.

• Коли ви орендуєте приміщення, оцініть їх стан і придатність для використання в якості офісів заздалегідь. Переконайтеся, що капітальний ремонт був проведений без порушень термінів. У разі, якщо він не проводився в належний час, ви можете провести його самостійно. І тоді при розірванні договору оренди, власник зобов'язаний вам відшкодувати витрати.

    До слова, при нормальних умовах ремонт офісів (поточний і капітальний) повинен проводитися кожні 5 і 20 років відповідно.Щоб заощадити свої гроші, радимо вам ознайомитися з законодавством. Наприклад, не всі ремонтні роботи повинні здійснювати ви, будучи орендарем, навіть якщо ви прийняли рішення зробити його за свій рахунок.

    Деякі види ремонту зобов'язаний провести орендодавець, а саме:

• косметичний ремонт офісних стін в разі наявності на них тріщин;

• ремонт підвальних приміщень та покрівлі

• налагодження роботи витяжки і вентиляції

    Як бачите, ремонт офісів можна провести, навіть якщо вони орендуються. Знаючи тонкощі, ви зможете зробити той ремонт, який вас влаштує, але тільки за згодою орендодавця.

Ремонт квартир Киев

 

 

 

Что происходит в Украине на самом деле.

Как Цивилизованный мир видит ситуацию 

Смотреть...