1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
Ремонт квартир - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

      Серед шпалер можна виділити три різновиди:

- Паперові;
- Вінілові;
- Бамбукові.

    Незважаючи на те, що професійні обробники досить зневажливо ставляться до паперових шпалер, це не означає наявність якихось, яскраво виражених, їх недоліків в порівнянні з іншими. Навпаки, коли необхідний бюджетний ремонт квартири, паперові шпалери дозволяють істотно заощадити гроші. До того ж вони анітрохи не поступаються за різноманітністю забарвлень тим же вініловим і бамбукові, і також мають варіанти миються і не миються.         

    Стандартна ширина паперового рулону 53 см, довжина - 10 метрів. В основному, у продажу можна зустріти двошарові і тришарові шпалери. Одношарові зустрічаються рідше, та й за якістю вони гірше перерахованих вище. Ремонт квартир з використанням паперових шпалер, можна назвати екологічним, так як зроблені вони з натурального матеріалу і не роблять ні найменшого негативного впливу на навколишнє середовище.

 

     Досить поширений ремонт квартир, коли використовуються вінілові шпалери на паперовій основі. Продаються такі шпалери зазвичай рулонами довжиною 10-15 метрів, шириною 53 або 70 см. Хоча іноді можна зустріти і нестандартні розміри. Верхній, вініловий шар, дозволяє використовувати для миття воду, без будь-якого впливу на зовнішній вигляд.

     Ремонт квартир, з використанням шпалер на флізеліновій основі, виходить більш якісним за рахунок утворення меншого числа стиків, так як поширена ширина рулону 106 см при довжині 10 метрів. Крім того, можна купити рулони без декоративного вінілового шару, спеціально під фарбування, довжиною полотен 25 м.

     Бамбукові шпалери довговічні, їх можна мити, до того ж вони легко клеяться. Якщо ремонт квартир не планується робитися щороку, то вибір такого варіанту шпалер, буде найпрактичнішим