1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
Косметичний ремонт квартири - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

    З огляду на різноманітність сучасних оздоблювальних матеріалів, звичайний косметичний ремонт допоможе змінити будь-яке приміщення до невпізнання.

    Причини косметичного ремонту:

-Візуальне оновлення кімнати, що досягається за допомогою зміни колірного або світлового настрою приміщення, перефарбовування поверхонь або звичайною перестановки

-придання приміщенню житлового стану. Необхідно в тому випадку, коли в оселі довгий час ніхто не проживав або воно взагалі не було відремонтовано до рівня чистової обробки.

-Усунення наслідків затоплення або інших аварій;

-підвищення цінності житла перед продажем або здачею в оренду.

    Зазвичай косметичний ремонт складається з наступного переліку робіт:

-стельові, стінові, полові роботи;

-гіпсокартонні та електромонтажні роботи;

-заміна сантехнічних пристроїв;

-ремонт або заміна вікон, дверей, радіаторів.

Типи косметичного ремонту

Будь який косметичний ремонт умовно поділяється на 2 основні типи:

1. Простий, що характеризується відновленням старої обробки, що виключає заміну будь-яких її складових. Даний косметичний ремонт передбачає перефарбовування стін, переклеювання шпалерних полотен, фарбування віконних рам або дверей, а також зміна зонування приміщення (перестановку) або зміну меблевих або інтер'єрних елементів.

2. Складний, основними етапами якого є заміна обробки, усунення зношеної підлоги стяжки, спорудження підвісної стельової конструкції, заміна вікон або дверей, укладання нової плитки та сантехнічні роботи.

Відмінно виконаний косметичний ремонт не тільки значно заощадить час на переробку в порівнянні з капітальним ремонтом, а й істотно оновить інтер'єр при відносно невеликих матеріальних витратах.

Ремонт квартир Киев