1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
Професійна монтажна піна Soudafoam - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Піна монтажна призначена для різних видів будівельних робіт. Вона ідеально підходить для герметизації і з'єднання дерев'яних елементів в рамних конструкцій, герметизації дверей і віконних рам, звукоізоляції, герметизації і установка підвіконня, ролети, сходи, герметизація в системах охолодження, теплова ізоляція для ванних кімнат, водопровідних і каналізаційних мереж і т.д. 

Це точна і економічний у застосуванні. Зручна ручка дозволяє повністю контролювати кількість піни, що виходить з балончика. Завдяки особливій конструкції шлангового аплікатора його легко наносити навіть недосвідченим людям.
Безсумнівною перевагою піни є її відмінна адгезія до типових будівельних поверхонь з дерева, ПВХ, бетону , цегли, глазурованих поверхонь, алюмінію та інших металів.

Опис

Піни монтажні
Технічні дані:
ємність: 750 мл

Властивості:

багаторазове використання - можна в будь-який момент перервати і відновити роботу без ризику блокування клапанаудобное нанесення навіть однієї рукойточное дозування - повний контроль над кількістю піни, що виходить з балона (економічна витрата - як в пістолетної піні) формула з низьким коефіцієнтом розширення, безпечна для делікатних елементовотлічная адгезія до дерева і деревним матеріалам, ПВХ, алюмінію та інших металів (також покритим лаком), бетону, цегляній кладці, глазурованою поверхонь і т. д.также доступний в спеціальній формулою для низьких температур (-10 C).

Піна Soudafoam Professional 60 застосовується:

Яндекс.Метрика