Дизайн
Оригінальність інтер'єру квартири або будинку залежить від розробки дизайну.

068-82-000-57 066-85-000-57 063-38-000-57

Розробляючи кожен Проект, потрібно в індивідуальному порядку враховувати всі специфічні нюанси приміщення і звичайно ж особисті побажання.
1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
РЕЄСТРАЦІЇ ДИЗАЙНУ РЕМОНТ КВАРТИРИ В КИЄВІ - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

РЕЄСТРАЦІЇ ДИЗАЙНУ РЕМОНТ КВАРТИРИ В КИЄВІ

Дизайн ремонту квартири- весь або частину, що складається з продукту і (або) його орнаментаціонної специфічної частини - прямі, контури, кольори, форми, текстури і (або) матеріал. Для того, щоб концепція була зареєстрована,дизайн повинен мати характеристики абсолютно нового індивідуального характеру. Дизайн ремонту квартири передається для перевірки автентичності Державним патентним бюро. При створенні дизайну, важливо оцінити, чи не є ідея схожою на вже існуючу на ринку або ідентичною попереднім концепціям. Унікальний дизайн ремонту квартири дуже важливий в квартирах елітного сегмента,це забезпечує істотну додану вартість.
Продукт - будь-який промисловий товар, в тому числі комплексний продукт, розроблених компонентів, упаковки, обмундирування, графічних символів і друкарських шрифтах, але за винятком комп'ютерних програм.
Дизайнер - фізична особа (автор), який створив дизайн ремонту квартири. Конструктор має особисті немайнові та майнові права, останні можуть бути передані третім особам.
Персональний дизайн - дизайн, який створюється в трудовому договорі, який передбачає створення конструкції; або конкретні інструкції (на вимогу) за договором на проектування, будівництво, дослідження або створення технологій; або з використанням накопиченого підприємства, установи або організації, або її технології та обладнання.
Тримач дизайну - особа, яка володіє правами власності на дизайн, якщо дизайн зареєстрований - особа, чиє ім'я вписується в дизайн. Власник Дизайну може бути фізична або юридична особа. Зареєстрований дизайн дає власнику виключне право використовувати ту ж конструкцію і дозволяти чи забороняти  іншим особам без його дозволу на використання дизайну.
Свідоцтво про реєстрацію Дизайну - юридичний документ, що підтверджує оформлення запису в Реєстрі та тримача дизайну, дають ексклюзивні права на зареєстрований дизайн.
ЯК РЕЄСТРУВАТИ ДИЗАЙН КВАРТИРИ В КИЄВІ.
Отримати свідоцтво про реєстрацію дизайну.
Дизайн додаток, яке представляє собою документ, що включає креслення і технічні дані. Пакет документів подають в Патентне Бюро безпосередньо або поштою.
Заявка може бути подана дизайнером або іншою особою, якій дизайнер передав права на дизайн. Заявочні документи також можуть бути подані через представника - будь яка повірена особа призначена представляти. Якщо заявка подається через довірену особу, необхідно надати довіреність в письмовій формі.
Заявка на проектування дизайну повинна бути подана в Патентне Бюро встановленою формою, яка є загальнодоступною на веб-сайті Патентного Бюро. Запит повинен бути зроблений в дизайні (фото, малюнок, живопис і т.д.); продукт, конструкція, зареєстрована назва; Дизайн кількість зразків, заявник і представники даних. Кожна програма може містити більше одного, але не більше ніж на 100 сторінок одного і того ж продукту конструкцій. Заповнення є в прикладі програми.
Заявник може претендувати на пріоритет внесення змін після попередньої подачі. Дані про пріоритет мають бути вказані в заявці, що підтверджують документи які повинні бути представлені протягом 3-х місяців з дати подачі заявки.
З метою збереження авторства дизайну якомога довше, Заявники мають право просити відкласти публікацію реєстрації терміном на 30 місяців з дати подання вказати дату пріоритету.
Плата за реєстраційний внесок повинна бути сплачена не пізніше 1 місяця з дня подачі заявки. Сума податку залежить від кількості зареєстрованих прикладів дизайну ремонту квартири.
Експертиза заявки.
При отриманні дизайну Патентне Бюро зобов'язане перевірити, чи відповідають всі необхідні документи, і чи будуть вони підходити всім вимогам. У разі недоліків, Патентне Бюро інформує про це заявника. Як правило, дається 3 місяці для усунення виявлених недоліків. Застосування експертних висновків в процесі експертизи можуть вноситися зміни, якщо інспекція виявляє недоліки і виявлені недоліки були усунені.

Ремонт квартир Киев

kachestvo remonta

складання кошторисів

3d візуалізація. Дизайн интер'ер послуги.
Дизайн інтер'єру, 3d візуалізація, 

візуалізація ремонту квартири

Магазини, кафе, житлові приміщення;

  • концепції інтер'єру
  • інтер'єру візуалізація дизайну
  • внутрішнє простір планування
  • інтер'єру функціональне зонування
  • плани макетів детальна меблі
  • планування освітлення;
  • широкий вибір аксесуарів
  • авторський нагляд
  • дизайнер інтер'єрів консультацій.

 plan

 3d