Ремонт
Незалежно від обсягу робіт і стану приміщення, ми з професіоналізмом виконаємо поставлені завдання.

(099) 669 11 21 (063) 211 38 09 (063) 211 38 00

У штаті нашої компанії тільки кваліфіковані фахівці в сфері ремонту та дизайну, великий досвід роботи яких дозволяє швидко, якісно і недорого виконати ремонт будь-якого рівня складності - і косметичний, і елітний.

(099) 669 11 21 (063) 211 38 09 (063) 211 38 00

Евроремонт

Евроремонт

Якщо у Вас виникли підвищені вимоги до свого житла, виконати зміну вигляду вашої квартири можна за допомогою євроремонту. Це комплекс робіт - ремонтних і оздоблювальних, який дозволить створити індивідуальний стиль вашого житла. Євроремонт - трудомісткий процес, що складається з великої кількості етапів: розробка дизайн-проекту, підбір матеріалів, підготовка кошторису, демонтажні роботи, вирівнювання всіх поверхонь - стін, стель, підлог, укладання підлоги і плиткові роботи, заміна сантехніки і електропроводки, установка дверей, монтаж стель, перегородок, оздоблення стін, декорування, прибирання будівельного сміття. Такий складний процес вимагає значних фінансових складань і не може бути виконаний на швидку руку.

Замовити розрахунок

Элитный ремонт

Елітний ремонт

Це ексклюзивний вид ремонту, який додасть житлу респектабельного і солідного вигляду. Вартість елітного ремонту дуже висока, тому не кожен може його собі дозволити. Компанія Perfect-remont розробить дизайн-проект, спираючись на ваші побажання і смак, і використовуючи самий сучасні технології і будівельні матеріали, виконає комплекс ремонтних робіт. Весь процес Ви зможете контролювати особисто. Елітний ремонт складається з таких етапів, як демонтажні роботи, створення дизайн-проекту, перепланування, оздоблювальні роботи, сантехнічні та інші види робіт, які фахівці нашої компанії виконають якісно, ​​використовуючи всі необхідні спеціальні знання та досвід.

Замовити розрахунок

Види ремонту

Косметичний ремонт

Косметический ремонт

Косметичний ремонт - прекрасна можливість оновити житло в мінімальні терміни, не витративши значних коштів. В процесі виконання косметичного ремонту вирівнюють стіни і стеля з подальшим фарбуванням або наклеюванням шпалер, проводять заміну розеток, вимикачів, замінюють підлогове покриття і кріплять плінтуса, також можлива часткова заміна сантехніки. Косметичний ремонт - бюджетне оновлення вашого житла.

Замовити розрахунок

Капитальный ремонт

Капітальний ремонт

Наша компанія виконає роботи з гарантією якості при низькій ціні. Таким чином, Ви зможете заощадити час і позбавити себе безлічі клопоту, пов'язаних із закупівлею будматеріалів. Наші досвідчені фахівці підберуть тільки кращі оздоблювальні матеріали, враховуючи необхідні властивості в тих чи інших умовах їх використання. Клієнт не отримає кота в мішку, тому що ми суворо дотримуємося дизайнерський проект на всіх етапах і тому виникнення неприємних сюрпризів виключено.

Замовити розрахунок

1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
Ремонт - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Компанія Perfect-remont - це професіоналізм і високої якісті ремонт квартир і котеджів. Ми надаємо будівельні та ремонтні послуги, відповідно до ліцензії на ведення будівельних робіт.
Управління компаній Perfect-remont направлено на забезпечення успіху компанії і направлено на розвиток стабільної та конкурентної позиції на ринку. Ми прагнемо:
- Постачати послуги відповідно до чинного законодавства Трудового, Господарського і Цивільного кодексів і здійснювати діяльність відповідно до вимог ISO 9001: 2008, ISO 14001, BS OHSAS 18001;
- Проводити аналіз потреб ринку і клієнтів, забезпечуючи задоволення побажань клієнта в реалізації якості і професіоналізму співробітників компанії;
- Постійно покращувати свої навички та досвід для сприяння працівникам творчої ініціативи;
- Встановити технічні інновації підприємства;
- Запобігання забрудненню навколишнього середовища, забезпечити відповідальну поводження з відходами;
- Раціонально використовувати енергію і природні ресурси;
- Забезпечити працівникам безпечні та здорові умови праці, щоб допомогти співробітникам усвідомити свою відповідальність в роботі;
- Постійно удосконалювати систему управління ефективністю, беручи до уваги пропозиції співробітників, клієнтів і партнерів, постійно здійснюючи зворотний зв'язок.

kachestvo remonta

складання кошторисів

3d візуалізація. Дизайн интер'ер послуги.
Дизайн інтер'єру, 3d візуалізація, 

візуалізація ремонту квартири

Магазини, кафе, житлові приміщення;

  • концепції інтер'єру
  • інтер'єру візуалізація дизайну
  • внутрішнє простір планування
  • інтер'єру функціональне зонування
  • плани макетів детальна меблі
  • планування освітлення;
  • широкий вибір аксесуарів
  • авторський нагляд
  • дизайнер інтер'єрів консультацій.

 plan

 3d

Компанія Perfect-remont

Розробляє дизайн в самих різних стилях
Стежить за найновішими рішеннями, розробками та ідеями
Дотримується термінів виконання робіт, зазначених в договорі
Дає гарантію на свої роботи - 12 місяців
Вираховує найточніший кошторис на всі необхідні матеріали для оздоблення
Працює виключно за євростандартами
Пропонує тільки низькі і доступні ціни без втрати якості
Має великий досвід - 8 років, а це більше 400 клієнтів, які залишилися задоволені результатом