Ремонт
Незалежно від обсягу робіт і стану приміщення, ми з професіоналізмом виконаємо поставлені завдання.

(099) 669 11 21 (063) 211 38 09 (063) 211 38 00

У штаті нашої компанії тільки кваліфіковані фахівці в сфері ремонту та дизайну, великий досвід роботи яких дозволяє швидко, якісно і недорого виконати ремонт будь-якого рівня складності - і косметичний, і елітний.

(099) 669 11 21 (063) 211 38 09 (063) 211 38 00

Евроремонт

Евроремонт

Якщо у Вас виникли підвищені вимоги до свого житла, виконати зміну вигляду вашої квартири можна за допомогою євроремонту. Це комплекс робіт - ремонтних і оздоблювальних, який дозволить створити індивідуальний стиль вашого житла. Євроремонт - трудомісткий процес, що складається з великої кількості етапів: розробка дизайн-проекту, підбір матеріалів, підготовка кошторису, демонтажні роботи, вирівнювання всіх поверхонь - стін, стель, підлог, укладання підлоги і плиткові роботи, заміна сантехніки і електропроводки, установка дверей, монтаж стель, перегородок, оздоблення стін, декорування, прибирання будівельного сміття. Такий складний процес вимагає значних фінансових складань і не може бути виконаний на швидку руку.

Замовити розрахунок

Элитный ремонт

Елітний ремонт

Це ексклюзивний вид ремонту, який додасть житлу респектабельного і солідного вигляду. Вартість елітного ремонту дуже висока, тому не кожен може його собі дозволити. Компанія Perfect-remont розробить дизайн-проект, спираючись на ваші побажання і смак, і використовуючи самий сучасні технології і будівельні матеріали, виконає комплекс ремонтних робіт. Весь процес Ви зможете контролювати особисто. Елітний ремонт складається з таких етапів, як демонтажні роботи, створення дизайн-проекту, перепланування, оздоблювальні роботи, сантехнічні та інші види робіт, які фахівці нашої компанії виконають якісно, ​​використовуючи всі необхідні спеціальні знання та досвід.

Замовити розрахунок

Види ремонту

Косметичний ремонт

Косметический ремонт

Косметичний ремонт - прекрасна можливість оновити житло в мінімальні терміни, не витративши значних коштів. В процесі виконання косметичного ремонту вирівнюють стіни і стеля з подальшим фарбуванням або наклеюванням шпалер, проводять заміну розеток, вимикачів, замінюють підлогове покриття і кріплять плінтуса, також можлива часткова заміна сантехніки. Косметичний ремонт - бюджетне оновлення вашого житла.

Замовити розрахунок

Капитальный ремонт

Капітальний ремонт

Наша компанія виконає роботи з гарантією якості при низькій ціні. Таким чином, Ви зможете заощадити час і позбавити себе безлічі клопоту, пов'язаних із закупівлею будматеріалів. Наші досвідчені фахівці підберуть тільки кращі оздоблювальні матеріали, враховуючи необхідні властивості в тих чи інших умовах їх використання. Клієнт не отримає кота в мішку, тому що ми суворо дотримуємося дизайнерський проект на всіх етапах і тому виникнення неприємних сюрпризів виключено.

Замовити розрахунок

1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]
1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Виклик сантехніка Київ

 

Где візвать сантехника

Швидка підтримка клієнтів

 

Надання сантехнічної підтримки 24 години на добу, 365 днів у році (включаючи Різдво, Великдень та інші офіційні свята) тут... Наші кваліфіковані фахівці з підтримки клієнтів вирішать будь-яку вашу проблему в найкоротші терміни і нададуть вичерпну і зрозумілу консультацію з вас питань.

 

досвідчені фахівці

Професійна та оперативна підтримка 24/7. Ми набули великого досвіду у вирішенні проблем і труднощів, які виникли у власності наших клієнтів. З метою розвитку та поліпшення асортименту нашої пропозиції і впровадження нових послуг, орієнтованих на клієнта, ми продовжуємо постійно вдосконалювати наші спеціальні знання.

 

Високе почуття відповідальності

Фахівці служби технічної підтримки відповідають на всі телефонні дзвінки. Всі телефонні дзвінки та електронні листи реєструються, щоб ми завжди відповідали нашим клієнтам. Ми працюємо індивідуально з питанням або проблемою кожного клієнта, тому що кожен з наших клієнтів важливий.

 

Аварійні та електротехнічні послуги.

Аварійна служба готова допомогти вам в найважчі часи і приймати дзвінки 24 години на добу, пропонуючи кваліфіковані спеціалізовані послуги, здатні швидко і якісно вирішувати проблеми, такі як каналізаційні системи для очищення або ремонту пошкоджень сітки.

 

послуги сантехніка

Ми пропонуємо кваліфіковані послуги сантехніка. Наш майстер сантехніки може вирішити будь-яку проблему, пов'язану з установкою або ремонтом сантехніки. Сантехнік компетентний у всіх питаннях ремонту сантехніки, а також в установці або заміні сантехніки.

 

Обслуговування опалювального котла

Необхідно запобігти опалювальні котли, щоб забезпечити ефективну і безпечну роботу котлів. У цьому вам допоможе наш кваліфікований фахівець, який компетентний як в обслуговуванні котлів, опалювальних систем, так і в ремонті котлів.

 

Аварія або пошкодження будуть негайно усунені:

водопровідна труба;

стічних вод;

електромонтаж;

інші інженерні комунікації.

Ми проведемо планові ремонти і обслуговуємо різні системи:

теплові вузли;

проводка;

водопровідні труби;

каналізаційні труби.

  

Надання столярних послуг:

щоденна перевірка об'єктів і функціональності різних систем;

косметичний ремонт;

невеликі будівельні роботи;

інші види економічної діяльності.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Евроремонт квартиры в Киеве preview 19

1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
Про компанiю - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
Компанія Perfect-Remont - це колектив енергійних професіоналів в галузі будівництва та ремонту квартир, будинків та офісних приміщень. Ми команда, яка оцінює кожного нового клієнта і проект, незалежно від обсягу роботи.
     Основні переваги співпраці з нами:
- Контроль якості
- Проектування і управління витратами
- Робота на підставі Договору та Кошторису
- Постійний зворотний зв'язок і звітність
     Ми нове покоління будівельників професіоналів. Ми розуміємо повноту сучасних стандартів якості і за допомогою новітніх технологічних рішень виконуємо всі види внутрішніх, зовнішніх та оздоблювальних робіт. Ми виконуємо повний комплекс робіт від ідеї до здачі в експлуатацію.
     У роботі ми націлені максимально використовувати свої переваги. За рахунок спрощення всього процесу виконання робіт ми досягаємо найвищої якості за найбільш реально здійсненні терміни. Після нас не доводиться переробляти.
     Ми співпрацюємо з іншими будівельними компаніями, архітекторами, дизайнерами інтер'єрів. Ми відкриті для успішних і професійних команд і окремих осіб, пропонованих до співпраці.
     Наша мета - якість, щоб задовольнити всі потреби клієнтів. Виконання робіт тільки найвищої якості при дотриманні обумовленого терміну - це результат нашої діяльності. Значний вплив на успішну діяльність Компанії Perfect-Remont має висококваліфікований колектив працівників і менеджерів з досвідом роботи в будівництві від 10ти років. Ми ретельно вибираємо субпідрядників і включаємо їх у нашу політику в області якості. Ми співпрацюємо тільки з тими, хто дотримується високих стандартів якості які ми заявляємо.

    

Ремонт квартир Киев

1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
Ремонт - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Компанія Perfect-remont - це професіоналізм і високої якісті ремонт квартир і котеджів. Ми надаємо будівельні та ремонтні послуги, відповідно до ліцензії на ведення будівельних робіт.
Управління компаній Perfect-remont направлено на забезпечення успіху компанії і направлено на розвиток стабільної та конкурентної позиції на ринку. Ми прагнемо:
- Постачати послуги відповідно до чинного законодавства Трудового, Господарського і Цивільного кодексів і здійснювати діяльність відповідно до вимог ISO 9001: 2008, ISO 14001, BS OHSAS 18001;
- Проводити аналіз потреб ринку і клієнтів, забезпечуючи задоволення побажань клієнта в реалізації якості і професіоналізму співробітників компанії;
- Постійно покращувати свої навички та досвід для сприяння працівникам творчої ініціативи;
- Встановити технічні інновації підприємства;
- Запобігання забрудненню навколишнього середовища, забезпечити відповідальну поводження з відходами;
- Раціонально використовувати енергію і природні ресурси;
- Забезпечити працівникам безпечні та здорові умови праці, щоб допомогти співробітникам усвідомити свою відповідальність в роботі;
- Постійно удосконалювати систему управління ефективністю, беручи до уваги пропозиції співробітників, клієнтів і партнерів, постійно здійснюючи зворотний зв'язок.

1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
Скільки коштує ремонт квартири в Києві - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Скільки коштує ремонт квартири в Києві

     Наприкінці року, що минає було проведено опитування серед киян, пов'язаний з ремонтом квартири. Майже половина (42 відсотків) опитаних відповіли, що вони хотіли б оновити житло, але отсутствют необхідні засобів. Ми вирішили з'ясувати, скільки це буде коштувати під час капітального ремонту квартири, починаючи з перефарбування стін, заміну окнон, дверей і ванною, ремонті комунікацій. З'ясовували вартість, якщо ремонтні роботи замовляти у спеціалізованій компанії, і скільки - якщо у приватної особи?
     Квартира середньою площею 40 м.кв, вторинного житла.
На запитання відповідав генеральний директор ремонтно-будівельної компанії Perfect-remont Руслан Денисенко.
     - Капітальний ремонт, в якому буде заново облицьовані і пофарбовані стіни, здійснена заміна раковин, унітазу, облицьовані ванна і туалет, замінені вимикачі, разетки, сантехніка і все це зроблено з якісних матеріалів - буде коштувати від 180 000
Ціни можуть змінюватися відповідно до побажань Замовника.
"Наприклад, якщо клієнт хотів би повторно встановити електро проводу (щоб зробити, як це прийнято в будівництво нового будинку - перемістить вимикачі ближче до підлоги), ціна зросте ще на 15 000 - 20 000 гривень", - сказав Руслан Денисенко.
     Іноді, щоб вирівняти стіни в квартирі, штукатурка повинні бути додані до 25 см шар. Таким чином, зменшуючи життєвий простір. Це не прийнятно. Кращим рішенням буде монтаж нових перегородок з гіпсокартону або пінобетону. За словами директора, щоб виправити такого роду вади, необхідні і значні ремонтні роботи. У вартість 180 000 долл не входить нова підлога, вікна та ціна освітлення, яка буде залежати від конкретного вибору Замовника ремонту квартири.
     Висновок - ціна ремонту квартири в Києві залежить від потреб людини.
Ремонт квартир Київ

kachestvo remonta

складання кошторисів

3d візуалізація. Дизайн интер'ер послуги.
Дизайн інтер'єру, 3d візуалізація, 

візуалізація ремонту квартири

Магазини, кафе, житлові приміщення;

  • концепції інтер'єру
  • інтер'єру візуалізація дизайну
  • внутрішнє простір планування
  • інтер'єру функціональне зонування
  • плани макетів детальна меблі
  • планування освітлення;
  • широкий вибір аксесуарів
  • авторський нагляд
  • дизайнер інтер'єрів консультацій.

 plan

 3d

Компанія Perfect-remont

Розробляє дизайн в самих різних стилях
Стежить за найновішими рішеннями, розробками та ідеями
Дотримується термінів виконання робіт, зазначених в договорі
Дає гарантію на свої роботи - 12 місяців
Вираховує найточніший кошторис на всі необхідні матеріали для оздоблення
Працює виключно за євростандартами
Пропонує тільки низькі і доступні ціни без втрати якості
Має великий досвід - 8 років, а це більше 400 клієнтів, які залишилися задоволені результатом