Ремонт квартир
Довіряйте якості
Ремонт квартир
Ремонт не потрібно ускладнювати
Ремонт "під ключ"
Довіряйте якості
Ремонт "під ключ"
Ремонт не потрібно ускладнювати
Фахівці нашої компанії гарантують:
ПРОФЕСІЙНИЙ РЕМОНТ КВАРТИРИ: ОПЕРАТИВНЕ І грамотне виконання РОБОТИ

Незалежно від обсягу передбачуваних ремонтних робіт, ми гарантуємо:

 • - очевидна економія часу на ремонт квартири;
 • -відсутність необхідності шукати підрядника для виконання кожного наступного етапу робіт;
 • -оптимальне за технологією рішення, як виконати ремонт квартири дійсно швидко і якісно;
 • - скорочення термінів проведення різнопланових ремонтних робіт без втрати в якості завдяки продуманому паралельного процесу здійснення декількох незалежних операцій;
 • - оперативне вирішення всіх питань, що стосуються капітального ремонту, в тому числі з переплануванням приміщення;
 • - єдина гарантія компанії на весь спектр послуг, що надаються;
 • - помітна економія бюджету;
 • - суворе дотримання дизайнерського проекту на всьому циклі робіт.

Як ми працюємо

Заповніть форму заявки або зателефонуйте нам
Виїзд замірника на об'єкт БЕЗКОШТОВНО
Складання, узгодження і оптимізація кошторису БЕЗКОШТОВНО
Підписання договору з вказаною вартістю і термінами
Початок робіт без попередньої оплати
Поетапна оплата робіт згідно проміжних актів
Узгодження, закупівля матеріалів
Прийом виконаних робіт, гарантія 1 рік
1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
ремонт квартир - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Ремонт квартири в наші дні досить складне і трудомісткою справа, що складається з комплексу процесів. Перш ніж починати щось робити, Вам необхідно абсолютно точно представлять алгоритм ремонту квартири. У даній статті ми оглядово опишемо основні поняття. Ви дізнаєтеся, який саме тип ремонту Вам підійде найбільше: косметичний, з оздоблювальними роботами або ж капітальний ремонт, з розробкою Проекту, плануванням будівельних і монтажних робіт.

 • Дизайн інтер'єра. ескізи
  Перш за все з'ясувати для себе картину Вашого нового житла, яку будете реалізовувати. Добре мати три концептуальних ідеї, які будуть відрізнятися один від одного.

 • Проектно монтажна документація

  Ви заощадити гроші і нерви, якщо будете мати Проект на самому початку робіт. Найчастіше ремонт квартири стає дорожче на 10 - 20% через елементарних прорахунків і помилок, пов'язаних з відсутністю макетів, креслень і ескізів.

 • Навіщо потрібен Дизайн-проект інтер'єру
  Дизайн проект житла - це абсолютно індивідуальний твір творчості, що виражає особисті смаки і очікування. Ви можете спробувати самі поекспериментувати, накидавши самостійно майбутній вигляд житла. Але ми настійно рекомендуємо залучити фахівців - архітектор, інженер.

 • Електромонтажні роботи - робимо на довгі роки
  Практичну реалізацію ремонту квартири важливо починати саме з монтаж комунікацій. Електрична розводка як правило ховається всередині стін, підлоги, під чистове обробкою. НЕ варто згадувати, що критично важливо бути впевненим в якості матеріалів - кабелів, комутації, фурнітури. Ми рекомендуємо вимагати Сертифікати відповідності.

 • Сантехнічні роботи - вибираємо фахівця
  Монтаж труб можна робити після чорнової обробки стін і підлоги. Частина тут важливо мати гарантії на виконану роботу. Як правило гарантувати якісну експлуатацію без проблем може тільки Компанія з багаторічним досвідом роботи. Навіть самий хороший майстер-одинак може НЕ опинитися поряд, коли Вам це може бути необхідно. Наша компанія дає два роки гарантії на сантехнічні комунікації.

 • заміна вікон
  Сучасні вікна повинні відповідати як функціональним вимогам якості, так і бути естетично привабливими і залишатися такими довгі роки. Які вікна вибрати - метало-пластикові, дерев'яні, алюмінієві - це вже питання особистих уподобань. Вам достатньо звернутися до нас і отримати безкоштовну консультацію спеціаліста.

 • штукатурні роботи
  Нанесення основного покриття на стіни відбувається по завершенню монтажу електричної і сантехнічної розводки. Технологія реалізації штукатурних робіт складається з 3х етапів: підготовка стін, монтажу маяків, грунтовки і шпаклівки.

 • Оздоблення стелі - порівнюємо і вибираємо
  Сучасний ринок пропонує абсолютно нові способи обробки стель. Класичне вирівнювання і фарбування, конструювання незвичайних конструкції з гіпсо картону, натижние стелі - це кілька найбільш затребуваних технологій. Багаторівневе освітлення дає можливість ізенять атмосферу приміщення під Ваш настрій.

 • Підготовка основи підлоги - гідроізоляція і стяжка
  Пол - основа приміщення, піддається постійному впливу. Стійкість до зношування залежить від якості покриття, точного дотримання технології монтажу стяжки, гідроізоляції, утеплення, а також бути ідеально рівним. Помилки в влаштуванні підлоги можуть бути виявлені не відразу, а після закінчення довгого часу. Тільки перевірений Підрядник, який дорожить своєю репутацією може гарантувати необхідну якість монтажу підлоги.

 • Обробка стін
  Це фінішна стадія ремонту стін квартири. На цій стадії важливо підібрати колірну гамму, текстуру поверхонь. І не менш важливо правильно підготувати поверхню для фінішних малярних робіт. Вам варто скористатися безкоштовною консультацією нашого Фахівця.

 • Укладання підлогового покриття - огляд популярних матеріалів
  Ви будете мати постійний контакт з покриттям підлоги. Крім естетичних переваг, необхідно добре знати якість матеріалів різних виробників. Наша компанія має досвід більше 8-ми років монтажу підлогових покриттів і ми з практики знаємо, які покриття для підлоги прослужать незмінно довго.

 • Двері у всій красі - вибираємо і порівнюємо
  У питанні вибору дверей важливий вибір перевіреного виробника. Монтаж дверей - більш складний процес, ніж може здатися на перший погляд.
  Упущення одного незначного нюансу спричинить за собою поломку надалі.

 • Світло як основа інтер'єру
  Освітлення приміщення необхідно планувати і підлаштовувати під потреби мешканців квартири. Вітальня, спальні, гардероб, ванна і кухня - це абсолютно різні зони, що вимагає свого індивідуального освітлення. Також, за допомогою світла можна створювати абсолютно різну атмосферу в приміщенні.

Останні роботи:

Rick Grimes

Капітальний ремонт однокімнатної

Ремонт за індивідуальним дизайном.

Детальніше...

Maggie Greene

Студіо на Печерських липках

Ремонт в новобудові. Від проекту до реалізації.

Детальніше...

New item

Квартира дипломата Ексклюзив

Всі роботи виконані за проектом німецького дизайнера.

Детальніше...