Ремонт квартир
Довіряйте якості
Ремонт квартир
Ремонт не потрібно ускладнювати
Ремонт "під ключ"
Довіряйте якості
Ремонт "під ключ"
Ремонт не потрібно ускладнювати
Незалежно від обсягу робіт і стану приміщення, ми з професіоналізмом виконаємо поставлені завдання.

(099) 669 11 21 (063) 211 38 09 (063) 211 38 00

У штаті нашої компанії тільки кваліфіковані фахівці в сфері ремонту та дизайну, великий досвід роботи яких дозволяє швидко, якісно і недорого виконати ремонт будь-якого рівня складності - і косметичний, і елітний.

Як ми працюємо

Заповніть форму заявки або зателефонуйте нам
Виїзд замірника на об'єкт БЕЗКОШТОВНО
Складання, узгодження і оптимізація кошторису БЕЗКОШТОВНО
Підписання договору з вказаною вартістю і термінами
Початок робіт без попередньої оплати
Поетапна оплата робіт згідно проміжних актів
Узгодження, закупівля матеріалів
Прийом виконаних робіт, гарантія 1 рік
1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]
Ремонт квартир Київ - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Ремонт квартир Київremont kvartir kiev

Статистика на ринку житлової нерухомості виявляє кілька фактів. Як би це не звучало дивно - більшість власників змушені присвятити свій час ремонту квартири в Києві. На це є свої об'єктивні чинники: більше 30% житлового фонду, купленого в Києві і його околицях за останні 4 роки, - новобудови, які здаються в експлуатацію з голими бетонними стінами і без перегородок. Решта 60% квартир придбано на вторинному ринку житла, в яких найчастіше вимагають капітального ремонту. Всього 10% придбаних квартир в Києві - не вимагають ремонту. Але з цих 10%, стан половини з них може відповідати перевагам нових господарів квартири.
Така реальність на ринку столичного жілья.Такім чином ми всі змушені вникати в науку ремонту, реконструкції, побору матеріалів, пошуку потрібних фахівців. Для людини, далекої від будівельної сфери, це перетворюється на суцільний стрес.

Якщо Ви входите в ті 95% власників житла, хто змушений займатися ремонтом квартири в Києві, зверніть увагу на перераховані нижче ключові моменти.
- Вибір фахівців і майстрів
- Вибір матеріалів
- Гарантійна база: договір, акти виконаних робіт, гарантійні зобов'язання, Сертифікати якості матеріалів.

kiev eremont kvartir

вибір Фахівців

Головне завдання - по завершенню всіх робіт отримати бажаний результат, високої якості. Для дрібного ремонту досить скористатися послугами майстрів живуть по сусідству, рекомендаціями друзів. Але якщо Ви бажаєте реалізувати в ремонті щось унікальне, цікаве, складне, необхідно розуміти, що належить зробити кілька десятків специфічних процесів. Такі процеси, як демонтажні роботи, перенесення стін, монтаж комунікацій, чорнова і чистова обробка. Ці процеси важливо зробити в правильній послідовності і організувати спільну роботу. Досвід і практика показує, що для Замовника ремонту безпечніше і ефективніше мати справу з однією людиною, яка вміє налагодити всю роботу і гарантувати запланований результат. У якого є багаторічний досвід роботи на спецефического ринку ремонту квартир в Києві.

гарантії

Знайти Фахівця мало. Необхідно отримати гарантії до початку робіт. Для цього необхідно підписати всі необхідні документи.
Ми пропонуємо Вам зв'язатися з нами і ми надамо Вам всі необхідні аргументи компетенції наших фахівців.

remont kvartir vkiev

вибір матеріалів

Необхідно абсолютно досконально розбиратися в асортименті, запропонованому на ринку будівельних матеріалів. Ціна, якість, гарантія - це найважливіші параметри, які можуть знати тільки Фахівці. За 8 років Сервісного обслуговування об'єктів, ми накопичили колосальний багаж знань про те, як матеріали різних виробників поводяться в різний час експлуатації - через рік, два, п'ять. І не завжди найдорожче гарантує якість. Політика компанії Perfect-remont вимагає співпраці тільки з перевіреними постачальниками і брендами. На всі матеріали ми надаємо Сертифікати (ознайомитися можна в розділі Гарантії).

Фахівці нашої Компанії готові взяти на себе всі тяготи і труднощі, пов'язані з організацією і реалізацією всього процесу від розрахунків, до здачі готового об'єкта "ПІД КЛЮЧ".

Останні роботи:

Rick Grimes

Капітальний ремонт однокімнатної

Ремонт за індивідуальним дизайном.

Детальніше...

Maggie Greene

Студіо на Печерських липках

Ремонт в новобудові. Від проекту до реалізації.

Детальніше...

New item

Квартира дипломата Ексклюзив

Всі роботи виконані за проектом німецького дизайнера.

Детальніше...