Ціни
Точна вартість робіт розраховується тільки на об'єкті. Телефонуйте і отримаєте безкоштовну консультацію нашого Фахівця!

(099) 669 11 21 (063) 211 38 09 (063) 211 38 00

1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
Скільки коштує ремонт квартири в Києві - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Скільки коштує ремонт квартири в Києві

     Наприкінці року, що минає було проведено опитування серед киян, пов'язаний з ремонтом квартири. Майже половина (42 відсотків) опитаних відповіли, що вони хотіли б оновити житло, але отсутствют необхідні засобів. Ми вирішили з'ясувати, скільки це буде коштувати під час капітального ремонту квартири, починаючи з перефарбування стін, заміну окнон, дверей і ванною, ремонті комунікацій. З'ясовували вартість, якщо ремонтні роботи замовляти у спеціалізованій компанії, і скільки - якщо у приватної особи?
     Квартира середньою площею 40 м.кв, вторинного житла.
На запитання відповідав генеральний директор ремонтно-будівельної компанії Perfect-remont Руслан Денисенко.
     - Капітальний ремонт, в якому буде заново облицьовані і пофарбовані стіни, здійснена заміна раковин, унітазу, облицьовані ванна і туалет, замінені вимикачі, разетки, сантехніка і все це зроблено з якісних матеріалів - буде коштувати від 180 000
Ціни можуть змінюватися відповідно до побажань Замовника.
"Наприклад, якщо клієнт хотів би повторно встановити електро проводу (щоб зробити, як це прийнято в будівництво нового будинку - перемістить вимикачі ближче до підлоги), ціна зросте ще на 15 000 - 20 000 гривень", - сказав Руслан Денисенко.
     Іноді, щоб вирівняти стіни в квартирі, штукатурка повинні бути додані до 25 см шар. Таким чином, зменшуючи життєвий простір. Це не прийнятно. Кращим рішенням буде монтаж нових перегородок з гіпсокартону або пінобетону. За словами директора, щоб виправити такого роду вади, необхідні і значні ремонтні роботи. У вартість 180 000 долл не входить нова підлога, вікна та ціна освітлення, яка буде залежати від конкретного вибору Замовника ремонту квартири.
     Висновок - ціна ремонту квартири в Києві залежить від потреб людини.
Ремонт квартир Київ